Parní čistič oken na jarní úklid

Už se těšíte na Velikonoce? Plánujete s dětmi barvit vajíčka a plést pomlázky? Zároveň ale počítáte s tím, že vás čeká jarní úklid? Chystáte se na mytí oken a čištění koberců? Jenže ani do jednoho se vám nechce, protože gruntování nepatří mezi vaše oblíbené činnosti? V tom případě bude dobrá volba, když si pořídíte pomocníka, jenž zajistí, že úklid bude nejen důsledný, ale zároveň také rychlý. Doporučujeme vám parní čistič oken.

S čím vám parní čistič oken pomůže?

Také nemáte rádi to, že mytí oken trvá neúměrně dlouho, protože musíte několikrát slézat ze schůdků, neboť si potřebujete vymáchat hadr nebo vyměnit vodu v kbelíku? Na něco takového budete moci rovnou zapomenout. Parní čistič totiž má dostatečně velkou nádržku, navíc spotřeba vody je poměrně malá. Jak to celé funguje? Z vody, kterou do nádržky napustíte, se vytvoří pára, jež bude mít vysokou teplotu. Tím bude zajištěna i dezinfekce skla. Vzhledem k tomu, že se pára uvolňuje pod velkým tlakem, snadno se zbavíte i usazených nečistot. Jestliže máte k dispozici parní čistič s vysavačem, můžete špínu vysát i s nadbytečnou vodou.

Jaké další výhody vám parní čistič oken přinese?

  • jednoduše vyčistíte i spáry a další místa, která jsou jen těžko přístupná,
  • můžete použít klasickou vodu z vodovodu, není potřeba destilovaná,
  • odstraníte veškerý prach.

Pára vám pomůže nejen s mytím oken

Kromě oken můžete pomocí páry vyčistit také další povrchy. Populární je především parní čištění koberců, které můžete použít i na koberce s vysokým vlasem. Také můžete vyčistit plovoucí podlahy, koupelnu, toaletu, kuchyň nebo čalounění nábytku, jenž tak získá zpět své původní barvy. Parní čištění nabízí opravdu bohaté možnosti.