Parni cistic na koberce i ve vaší kanceláři

Koberec dovede zútulnit jakýkoli prostor od vašeho domova, přes restaurace, až po vaši kancelář. Dokonce v Novém Dílí na letišti se můžete projít po měkkoučkém koberci. Představujete si zašlapaný, špinavý povrch? Nenechte se zmást, koberce se dají udržovat čisté i na tak velkých prostranstvích. Řešením může být parni cistic na koberce.

Péče, péče, péče

Jistě, útulný pracovní prostor si přeje asi každý, nicméně pořízením koberce vše teprve začíná. Nutná je péče. Parní čištění koberců je v tomto případě velmi vhodnou metodou k údržbě. Je to nejen ekologický, jednoduchý a účinný způsob, jak se zbavit nečistot z obuvi, oblečení, zvířat nebo zkrátka špíny zvenčí.

Jak parni cistic na koberce funguje?

Využívá principu přeměny obyčejné užitkové vody na horkou páru. Je tedy ekologický, není třeba využívat chemických koktejlů v podobě čistících prostředků. Až stovky tisíc mikroorganismů bychom napočítali na čtverečním centimetru koberce. Parní čistič s vysavačem s nimi hravě zatočí a zároveň i vysaje vzniklý kondenzát, tudíž urychlí schnutí. Pokud při parním čištění zároveň použijete i odsávání, k čemuž je nutný parní vysavač, účinky propařování se zvýší, neboť párou uvolněné nečistoty nestíhají se před následným vysáváním znovu zachytit na vlákna. A hlavně – koberce vyčištěné párou jsou do 2-4hodin suché! Takže je můžete krátce po vyčištění opět používat.

Základem každého přístroje je nerezový kotel, kde je voda přeměňována na páru, která se pak uvolňuje skrze trysky pod vysokým tlakem.

Jednoduchá manipulace, efektivní čištění

Začínáte uvažovat o pořízení této úklidové vychytávky? Jaké výhody vám to přinese?

  • efektivní a jednoduché čištění za pomoci obyčejné vody
  • všechny funkce lze ovládat na rukojeti, obsluha je snadná
  • nezatěžuje životní prostředí, není potřeba chemických přípravků
  • díky vysoké teplotě páry také dezinfikuje
  • vyčistí i koberce s vysokým vlasem
  • elektromagnetické senzory pohlídají, zda máte v nádrži dost vody

Poskytněte svým zaměstnancům útulný hřejivý koberec na podlaze a zároveň i čisté prostředí, kde mohou volně dýchat. Pořiďte do své firmy parni cistic na koberce a dejte tak úklidu nový rozměr.